PracaOferty pracy GdyniaMłodszy automatyk / Gdańsk / pierwsze doświadczenie zawodowe

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Młodszy automatyk / Gdańsk / pierwsze doświadczenie zawodowe

Lokalizacja:

Gdynia

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • rozwiązywanie problemów dotyczących systemów automatyki
  • uruchamianie i testowanie nowych urządzeń
  • konserwacja i naprawa urządzeń przeładunkowych terminalu
  • wdrażanie i uruchamianie nowych systemów na suwnicach kontenerowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka i Robotyka)
  • wiedza w zakresie automatyki maszyn/urządzeń, programowania sterowników PLC
  • dyspozycyjność do pracy w systemie ciągłym (2 dni pracy, 2 dni wolnego)
  • umiejętność pracy zespołowej/pracy pod presją czasu
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV, pierwsze doświadczenie (praktyki, staże studenckie)

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • premie miesięczne oraz kwartalne, za pracę w dni świąteczne
  • dopłata do dojazdów
  • szkolenia, kursy podnoszące kwalifikacje
  • pakiet benefitów: karta Multi Sport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków pracowniczych, lekcji j. angielskiego

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-08-30

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

Skandaliczna sytuacja o której rozpisują się media w całej Polsce jest przykładem, że niektórzy przedsiębiorcy wciąż nie szanują prawa pracy, a "januszowe" prowadzenie biznesu nie jest obce nawet tak nowoczesnym biznesom jak agencje ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Dyrektywa 2023/970 zacznie obowiązywać od 7 czerwca 2026 roku. Już teraz organizacje powinny zacząć się przygotowywać na jej nadejście - zwłaszcza te zatrudniające ponad 150 pracowników. Na te firmy bowiem prawo nakłada najpoważniejsze ...