eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GdyniaMŁODSZY ASYSTENT

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

MŁODSZY ASYSTENT

Lokalizacja:

Gdynia

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1243

Obowiązki:

- planowanie pracy oświatowo-zdrowotnej
- nadzorowanie i monitorowanie przebiegu programów i akcji edukacyjno-zdrowotnych
- analiza potrzeb zdrowotnych środowiska w rejonie działań PSSE Gdynia
- opracowanie i realizowanie lokalnych programów prozdrowotnych
- organizacja imprez masowych prozdrowotnych

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: promocja zdrowia, edukacja zdrowotna, biologia, pedagogika

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: komunikatywność, umiejętność obsługi komputera, umiejętność pracy w zespole, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Praca w godzinach 7:25-15:00 Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony. Cv należy przesłać na maila kadry.psse.gdynia@sanepid.gov.pl Pracodawca skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy: Starowiejska 50, 81-356 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: - cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-20

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Pojawił się pomysł, aby umowa o pracę stanowiła jedyną z dopuszczalnych form zatrudniania cudzoziemców. Jak nietrudno się domyślić, budzi on ożywioną dyskusję i spore kontrowersje. Konfederacja Lewiatan jest jego przeciwniczką ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

- Dwie podwyżki płacy minimalnej w tym samym roku nigdy więcej nie powinny mieć miejsca – przekonują przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Podwyżka, która ma miejsce w lipcu 2024 jest symboliczna, bo to ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w październiku 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7544,98 zł brutto. Względem września 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...