eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gdynia › Mechanik

Kto szuka:

SPACE WORK

Stanowisko:

Mechanik

Lokalizacja:

Gdynia

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków
  • obsługa elektronarzędzi (szlifierka, wiertarka, klucze udarowe itp.),
  • obsługa piaskarki i myjki (karcher),
  • praca przy linii wału i steru na statkach i na warsztacie,
  • obsługa suwnicy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • znajomość języka angielskiego (komunikatywny),
  • znajomość języka polskiego (komunikatywna dla osób z zagranicy),
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • znajomość zagadnień dotyczących prac mechanicznych (linia wału i steru, stery strumieniowe, wymienniki ciepła, windy kotwiczne, cumownicze, maszyny sterowe),
  • umiejętność obsługi suwnicy,
  • dyspozycyjność, praca w weekendy, praca zmianowa.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie od 30 zł netto,
  • dla osób spoza Trójmiasta pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-01

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: SPACE WORK

branże: Dział techniczny