eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gdynia › Księgowa / Księgowy

Kto szuka:

Praca.pl

Stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Lokalizacja:

Gdynia

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Kompleksowe prowadzenie księgowości klientów, w tym obsługa pełnej księgowości, KPiR, ewidencji VAT;
  • Księgowanie transakcji krajowych i międzynarodowych oraz ich szczegółowe rozliczanie;
  • Skrupulatne sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT, PCC);
  • Tworzenie raportów dla potrzeb klientów, przygotowanie sprawozdań dla GUS i PFRON;
  • Prowadzenie kadr i płac, w tym listy płac, rozliczanie umów cywilnoprawnych i naliczanie zasiłków;
  • Efektywne zarządzanie profilami klientów w PUE ZUS oraz deklaracji ZUS.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:
  • Min. 2 lata doświadczenia w biurze rachunkowym (preferowane);
  • Wykształcenie wyższe w obszarze rachunkowości/finansów;
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i podatkach, z naciskiem na VAT;
  • Wprawne posługiwanie się Symfonią, mile widziana umiejętność pracy z Optima i Płatnikiem oraz MS Office (Excel).

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Pracę na umowę o pracę lub współpracę B2B;
  • Doskonalenie zawodowe dzięki finansowanym szkoleniom;
  • Wsparcie zespołu z wieloletnim doświadczeniem;
  • Możliwość pracy hybrydowej;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Kierowca C+E Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Sprzedawca / Ekspedientka

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: Praca.pl

branże: Księgowość / Audyt