eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GdyniaKierowca Działu Portowego

Kto szuka:

CTL Północ

Stanowisko:

Kierowca Działu Portowego

Lokalizacja:

Gdynia

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • przewóz towarów samochodami ciężarowymi (kat. B + C)
  • obsługa pojazdów specjalistycznych, takich jak traktory i układarki;
  • obsługa HDS (jeśli posiadasz uprawnienia);
  • prace związane z odśnieżaniem w sezonie zimowym/ koszenie traw i inne prace porządkowe w sezonie letnim;
  • obsługa zamiatarki, kosiarki oraz urządzeń multifunkcyjnych;
  • elastyczne godziny pracy dostosowane do aktualnych zadań

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • uprawnienia do kierowania pojazdem kat. B+C;
  • posiadanie aktualnej cyfrowej karty kierowcy;
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu;
  • dodatkowe uprawnienia na pojazdy ciężarowe, traktory oraz HDS i układarki będą dużym atutem;
  • zaangażowanie, sumienność i dyspozycyjność

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • prywatną Opiekę Medyczną w LuxMed;
  • pakiet MultiSport;
  • bogaty wachlarz świadczeń w ramach ZFŚS;
  • możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-15

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: CTL Północ

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Praca zdalna nie cieszy się już tak dużą popularnością jak w czasie i po pandemii. Jedynie w branży IT blisko połowa ogłoszeń proponuje możliwość tej formy zatrudnienia, w pozostałych branżach jest to mniej niż 30 proc. Na najwyższe ...

Profil zaufany jest środkiem identyfikacji elektronicznej. Pomimo jego wielu zalet i coraz szerszego zastosowania, w Polsce nie ma obowiązku prawnego posiadania i korzystania z tego rozwiązania. Nie istnieją również przepisy, na podstawie ...

Trwa sezon na pracę sezonową. Wiele osób korzysta z tej formy zgromadzenie dodatkowych oszczędności i zdobycia doświadczenia w rożnych branżach. Dla uczniów i studentów to często pierwsze zetknięcie z rynkiem pracy w ogóle. Eksperci HR ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.