eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GdyniaInżynier / Inżynierka Budowy

WPIP Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Sp. k.)

Stanowisko:

Inżynier / Inżynierka Budowy

Lokalizacja:

Gdynia

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie dokumentacji budowy;
  • bezpośredni dozór nad wykonywanymi pracami budowlanymi;
  • nadzór nad jakością i terminowością wykonanych prac;
  • weryfikacja dokumentacji projektowej oraz zgłaszanie nieścisłości w dokumentacji;
  • nadzór nad koordynacją dostaw materiałów/urządzeń oraz kontrola dostarczonych na budowę materiałów/urządzeń pod względem jakości, ilości i zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową;
  • przeprowadzanie odbiorów prac;
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej obiektu budowlanego.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa;
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • gotowość do pracy w delegacji - warunek konieczny;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność współpracy z zespołem projektowym;
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność;
  • rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych zadań.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, dofinansowanie kursów językowych, owoce);
  • ciekawe projekty oraz wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji;
  • niezbędne szkolenia oraz narzędzia do pracy;
  • bardzo dobrą atmosferę pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek, nie wystarczy samo zwolnienie lekarskie. Należy także pamiętać, że roszczenie o zasiłek chorobowy przedawnia się po 6 miesiącach od ostatniego dnia okresu, za który zasiłek ...

Nadchodzi czas wzmożonej pracy wielu branż, co w naturalny sposób generuje zapotrzebowanie na pracowników sezonowych. Tego typu zatrudnienie daje możliwość dodatkowego zarobku, jest też często szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego ...

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Chociaż tegoroczny Dzień Niepodległości 11 listopada wypada w sobotę, to pracownicy nie stracą prawa do wypoczynku z tego tytułu. Według obowiązujących przepisów pracodawca musi udzielić dnia wolnego od pracy w innym terminie dla osób ...