PracaOferty pracy Gdańsk › TECHNIK LABORATORYJNY W KATEDRZE I ZAKŁADZIE FARMAKOGNOZJI

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

TECHNIK LABORATORYJNY W KATEDRZE I ZAKŁADZIE FARMAKOGNOZJI

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/5869

Obowiązki:

Przygotowywanie ćwiczeń mikroskopowych i z analizy fitochemicznej, w zakresie surowców roślinnych oraz odczynników chemicznych i szkła laboratoryjnego. Pomoc techniczna w czasie trwania zajęć. Przygotowywanie zestawów surowców do mikroskopowych ćwiczeń w zakresie analizy morfologiczno-anatomicznej. Przygotowywanie zamówień: na szkło laboratoryjne, odczynniki chemiczne i zioła etc., Prowadzenie elektronicznej ewidencji wszystkich będących w użytkowaniu substancji chemicznych i sprzętu oraz szkła laboratoryjnego. Prowadzenie i nadzór nad magazynami chemicznymi, w tym również obsługa bunkra ze składowanymi tam substancjami chemicznymi. Wydawanie i przyjmowanie szkła i sprzętu laboratoryjnego dla potrzeb pracowników i studentów wykonujących prace magisterskie. Pomoc techniczna w pracach badawczych. Specjalistyczne mycie szkła laboratoryjnego. Zbiór surowców roślinnych, suszenie i przygotowanie do ćwiczeń, w tym prowadzenie magazynu ziół. Konserwacja sprzętu laboratoryjnego i drobnego inwentarza. Pomoc w przygotowaniu kasacji /zużytej aparatury, bielizny, mebli/ i nadzór techniczny przy inwentaryzacji. Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7-15.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie: dyplom ukończenia szkoły średniej, policealnej lub technikum o profilu chemicznym, laboratoryjnym, analitycznym. Mile widziane: doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 5 lat. Umiejętności: biegłość zawodowa w samodzielnym wykonywaniu zlecanych analiz specjalistycznych z wykorzystaniem sprzętu laboratoryjnego i odczynników chemicznych, dobra komunikacja i otwartość w relacjach z innymi pracownikami.

Miejsce pracy: Józefa Hallera 107, 80-416 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Staż pracy: lata: 5

Wymagane dokumenty: Aplikacje prosimy przesyłać pod link na stronie GUMed: https://skk.erecruiter.pl/Offer.aspx?oid=4283398&cfg=4f221f9cb2f04461894a3567f352acc2&fromSkk=1719215711761&ejoId=328930&ejorId=147153&comId=20130654

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA PRACOWNIK LEŚNY Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA BRYGADZISTA MONTAŻU

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja