eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GdańskStolarz

Kto szuka:

Lignus sp. z o.o.

Stanowisko:

Stolarz

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • praca z drewnem przy produkcji drzwi drewnianych(szlifowanie, obróbka, cięcie, klejenie, pakowanie itp)
  • obsługa elektronarzędzi i maszyn produkcyjnych
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie w zawodzie stolarza
  • Znajomość elektronarzędzi i maszyn stolarskich
  • Czytanie rysunku technicznego
  • Sumienność

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stałą pracę w firmie produkującej drzwi drewniane, solidnej i długo działającej na rynku
  • dodatkowa premia uznaniowa za zaangażowanie do wynagrodzenia zasadniczego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-09

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: Lignus sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Jeszcze kilka lat temu specjalizacje związane z programowaniem były gwarancją wysokich zarobków i dużego wyboru ofert pracy. Z danych No Fluff Jobs za I kwartał 2024 roku wynika, że przyszłość programistów nie jest już tak pewna. Spada ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 3 557 osób, które przynajmniej dwa razy wypełniły ankietę w latach 2018-2024 i zostawiły swój adres email. W niniejszym artykule przedstawimy, jak wyglądała dynamika wynagrodzeń ...

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.