eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GdańskSTAŻYSTA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

STAŻYSTA

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/9430

Obowiązki:

Wykonywanie wszystkich czynności związanych z prowadzeniem akt spraw sądowych oraz urządzeń ewidencyjnych służących do ich rejestrowania, wykonywanie wydanych w sprawach sądowych zarządzeń. Protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach. Obsługa interesantów. Praca od poniedziałku do piątku, w zakresie godzin 7-16.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie min. średnie oraz zdany egzamin maturalny, obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych, niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, przeciwko kandydatowi nie może być prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe, umiejętność obsługi komputera (w tym biegłego pisania), umiejętność dobrej organizacji pracy, odpowiedzialność, rzetelność, komunikatywność, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku, nieposzlakowana opinia.

Miejsce pracy: 3 Maja 9A, 80-802 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: Własnoręcznie podpisane podanie o przyjęcie do pracy z danymi kontaktowymi (np.: adres zamieszkania, numer telefonu, adres mailowy itp.), własnoręcznie podpisany życiorys, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz dotychczasowe zatrudnienie, własnoręcznie podpisane: oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw cywilnych i obywatelskich, oświadczenie kandydata, że nie był karany za przestępstwa lub przestępstwa skarbowe i że nie toczy się przeciwko niemu postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe, oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji oraz klauzuli informacyjnej (wzór oświadczenia i klauzuli w załączeniu do pobrania, zapoznania się, podpisania i dołączenia do wymaganych dokumentów konkursowych). Do zgłoszenia kandydat może dołączyć dokumenty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje i osiągnięcia.Dokumenty aplikacyjne należy złożyć bezpośrednio w siedzibie sądu lub drogą pocztową z podaniem sygnatury konkursu (OK.110.28.2024). W przypadku nadania dokumentów drogą pocztową, za datę ich złożenia uważa się datę stempla pocztowego.Dokumenty należy złożyć lub przesłać w terminie do dnia 31.10.2024 r. do Oddziału Kadr Sądu Rejonowego Gdańsk-Południe w Gdańsku na adres: 80-802 Gdańsk, ul. 3 Maja 9A.Strona internetowa: www.gdansk-poludnie.sr.gov.pl.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja biurowa

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Od 26 kwietnia ubiegłego roku pracownicy mogą korzystać z dwóch dodatkowych dni urlopu uzasadnionego działaniami tzw. siły wyższej. Jak wskazują eksperci, Polacy w praktyce bardzo często wykorzystują te 16 godzin jako zastępstwo za urlop ...

Wprawdzie do obecności sztucznej inteligencji zdążyliśmy już się przyzwyczaić, to jednocześnie pytania o to, czy AI jest w stanie pozbawić nas etatów nadal nie cichną. W których zawodach prawdopodobieństwo zastąpienia pracowników ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń, w 2023 roku uczestniczyło 80 290 osób. 75% uczestników mieszka w miastach powyżej 100 000 mieszkańców, 74% ma wykształcenie wyższe, a 84% jest zatrudnionych w firmach prywatnych. W artykule ...