eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GdańskStarszy kelner bankietowy (K/M)

Kto szuka:

Novotel Gdańsk Marina

Stanowisko:

Starszy kelner bankietowy (K/M)

Numer referencyjny:

SKB/0924/NGM

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoja misja

W swojej pracy połączysz zaangażowanie, otwartość na innych oraz swoje doświadczenie, aby goście mogli doświadczać atmosfery gościnności w naszej restauracji, czuli się zaopiekowani i cieszyli się z pobytu u nas, także po przez nadzorowanie zadań zleconych dla zespołu!​Będziesz współpracować z działem kuchni, aby móc doradzić gościom w wyborze potraw.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Co chcielibyśmy, abyś wniósł/ wniosła do zespołu
  • Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji oraz potrafisz o nie dbać
  • Obsługa kelnerska a’la carte oraz eventów w hotelu brzmi dla Ciebie ciekawie
  • Potrafisz skoordynować pracę innych osób
  • Stawiasz na pracę zespołową
  • Znasz język polski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i język angielski na poziomie min. dobrym
  • Jesteś otwarty/a na pracę zmianową
  • Lubisz uczyć się nowych rzeczy

Firma oferuje:

Jak o ciebie zadbamy
  • Zaproponujemy współpracę na podstawie umowy zlecenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Będziesz pracować w profesjonalnym zespole

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-20

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Novotel Gdańsk Marina

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering

LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Gorący okres świąteczny trwa w najlepsze, a w wielu branżach jest to czas wzmożonych wysiłków i okazja do podreperowania słupków sprzedażowych. Na załatanie dziur w budżetach domowych mają okazję również pracownicy gotowi do ...

Czy warto być HR-owcem? Oczywiście, że tak, bo jest to jeden z najpiękniejszych zawodów świata. Pomijając wszystkie wzniosłe cele profesji, przynajmniej dla niektórych równie ważne mogą być zarobki. Wiadomo, że z punktu widzenia misji ...

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?