PracaOferty pracy Gdańsk › Specjalista / Specjalistka ds. Rozliczeń

Kto szuka:

Gemini Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. Rozliczeń

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:
  • wystawianiem faktur marketingowych, not obciążeniowych, zleceń do faktur i korekt,
  • windykacją należności poprzez kontakt telefoniczny z kontrahentami oraz wysyłanie monitów,
  • archiwizacją wystawionych faktur marketingowych,
  • wyjaśnianiem nieścisłości z działem księgowości i kontrahentami,
  • wyjaśnianie nieścisłości związanych z narzędziami marketingowymi,
  • przygotowanie raportu z bieżącymi przekroczeniami terminów płatności za faktury marketingowe pod proces windykacji,
  • przygotowanie dokumentów pod bieżące kontrole.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Twoje doświadczenie i umiejętności:
  • ma doświadczenie z wystawianiem faktur oraz z pracą z dokumentacją,
  • szybko się uczy i chce zdobywać doświadczenie zawodowe,
  • jest dokładna, skrupulatna, asertywna, otwarta na nowe rozwiązania,
  • zna podstawy Excela,
  • lubi kontakt z ludźmi,
  • mile widziane: wykształcenie w obszarze księgowości (również w trakcie studiów),
  • mile widziane: znajomość programu NAV oraz JIRA.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym,
  • stałe godziny pracy 7-15/ 8-16,
  • komfortowe biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji,
  • benefity pozapłacowe: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy językowej eTutor
  • program poleceń pracowniczych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: Gemini Polska Sp. z o.o.

branże: Księgowość / Audyt