PracaOferty pracy GdańskSpecjalista ds. Personalizacji Kampanii Reklamowych Online z językiem niemieckim - Freelancer

Kto szuka:

TELUS International AI Inc.

Specjalista ds. Personalizacji Kampanii Reklamowych Online z językiem niemieckim - Freelancer

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

Szukamy osoby pełnej pasji do technologii, która dołączy do naszego zespołu jako Asesor Reklam Internetowych. Oferujemy elastyczne godziny pracy w ramach projektu freelancerskiego. Twoim zadaniem będzie ocena trafności internetowych reklam oraz ich zgodności kulturowej, co przyczyni się do optymalizacji wyszukiwań online dla milionów użytkowników.

Wynagrodzenie:

Szacowany zarobek godzinowy wynosi 7,50 USD, z możliwością wyższych zarobków zależnych od produktywności.

Oferujemy:
  • Dostęp do bezpłatnych świadczeń wspierających zdrowie psychiczne.
  • Szkolenia z zakresu dobrego samopoczucia.
  • Możliwość pracy w dynamicznej, globalnej społeczności AI, wspierającej rozwój modeli uczenia maszynowego.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Kwalifikacje:
  • Biegłość językowa w angielskim i niemieckim.
  • Znajomość aktualnych zagadnień w Polsce (media, biznes, kultura, itp.).
  • Aktywne korzystanie z mediów społeczności oraz doświadczenie w obsłudze przeglądarek internetowych.
  • Codzienny dostęp do szybkiego internetu, smartfona oraz komputera z oprogramowaniem antywirusowym.
Proces rekrutacyjny:

Ocena językowa i kwalifikacyjny egzamin otwarty, weryfikacja tożsamości oraz krótki wywiad wideo.

Równość szans:

TELUS International AI zobowiązuje się do równości szans. Wszystkie decyzje rekrutacyjne są podejmowane na podstawie kwalifikacji, zasług i kompetencji, bez dyskryminacji.

Dołącz do nas i miej realny wpływ na świat technologii oraz reklamy internetowej, pracując w ramach globalnej sieci ponad miliona współpracowników.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-06

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: TELUS International AI Inc.

branże: Marketing / Reklama / PR

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...

Na jakie wynagrodzenia mogą liczyć w 2024 roku specjaliści z branży HR & legal? Jak wynika z "Raportu Trendów & Wynagrodzeń 2024", przygotowanego przez ManpowerGroup we współpracy z portalem pracy rocketjobs.pl, na największe podwyżki w ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.