eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GdańskSpecjalista ds. Elektrycznych

Kto szuka:

GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

Stanowisko:

Specjalista ds. Elektrycznych

Numer referencyjny:

R/70R24/AB

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:
  • przygotowanie dokumentacji przetargowej i udział w pracach komisji przetargowych,
  • udział w pracach nad realizacją nowych obiektów Uniwersytetu oraz w pracach remontowych i modernizacyjnych,
  • dokonywanie odbiorów prac remontowych prowadzonych przez podmioty zewnętrzne,
  • współpraca w zakresie planowania i wykonawstwa prac eksploatacyjnych,
  • dbałość o funkcjonowanie urządzeń, sieci i instalacji elektroenergetycznych i niskoprądowych,
  • przestrzeganie przepisów i zasad BHP oraz przepisów ppoż,
  • współtworzenie rocznych planów remontów i konserwacji obiektów,
  • rozliczanie wykonanych robót oraz nadzór nad ich realizacją,
  • udział w przeglądach serwisowych i gwarancyjnych,
  • pozyskiwanie wymaganych przepisami uzgodnień, pozwoleń itp.

Wymagania stawiane pracownikowi:

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • wykształcenia wyższego technicznego,
  • umiejętności pracy samodzielnej i w zespole,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • praktycznej wiedzy i doświadczenia związanego z obszarem dotyczącym energetyki, instalacji elektrycznych oraz systemów SAP,
  • mile widziane doświadczenie w eksploatacji sieci elektroenergetycznej instalacji elektrycznej, instalacji teletechnicznych, instalacji SSP,
  • prawa jazdy kat. B,
  • dobrej umiejętności posługiwania się komputerem i pakietem Office,
  • dodatkowym atutem będą: znajomość obsługi programu AutoCad, Norma, oraz uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.

Firma oferuje:

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę na zastępstwo,
  • pracę w najlepszej uczelni medycznej w Polsce posiadającej status uczelni badawczej,
  • możliwość podnoszenia kompetencji w ramach obejmowanego stanowiska
  • udział w budowaniu nowoczesnych rozwiązań,
  • zdobywanie nowych doświadczeń w zakresie energetyki i automatyki,
  • prace w prężnym zespole,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

branże: Elektryka / Elektronika / Energetyka

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Czy warto być HR-owcem? Oczywiście, że tak, bo jest to jeden z najpiękniejszych zawodów świata. Pomijając wszystkie wzniosłe cele profesji, przynajmniej dla niektórych równie ważne mogą być zarobki. Wiadomo, że z punktu widzenia misji ...

Nadchodzi czas wzmożonej pracy wielu branż, co w naturalny sposób generuje zapotrzebowanie na pracowników sezonowych. Tego typu zatrudnienie daje możliwość dodatkowego zarobku, jest też często szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego ...

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.