eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GdańskSpawacz - Monter

Kto szuka:

Sunreef Venture S. A.

Stanowisko:

Spawacz - Monter

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:

  • Praca w warsztacie spawalniczym
  • Sczepianie, spawanie, docinanie i obróbka detali ze stali nierdzewnej

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:

  • Uprawnienia na spawanie metodą tig 141 stali nierdzewnych
  • Uprawnienia na spawanie metodą 135 stali nierdzewnych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi

Mile widziane:

  • Zdolności manualne
  • Uprawnienia na suwnicę
  • Badania wysokościowe

Firma oferuje:

To oferujemy:

  • Pracę w systemie jednozmianowym 6:00-14:15
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (płatne extra 50% i 100% do podstawy)
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed za 1zł/mc
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Premię za polecenie pracownika (500-1000 zł)

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Owoce
  • Pakiet relokacyjny
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Program rekomendacji pracowników

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-08

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Sunreef Venture S. A.

branże: Praca fizyczna

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

W I półroczu 2024 ZUS skontrolował 260,8 tys. osób na zwolnieniach lekarskich. W efekcie wydał 18,6 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Jakie są najczęstsze powody nieprawidłowego wykorzystywania zwolnień? ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Nowe badanie Slack Workforce Lab sprawdziło, co motywuje pracowników do korzystania ze sztucznej inteligencji i co sądzą oni o używaniu jej w pracy. Dzięki pogłębionym wywiadom i ankiecie przeprowadzonej wśród 5000 pełnoetatowych ...

Dokładne określenie wynagrodzenia na danym stanowisku jest bardzo istotne dla organizacji, a w szczególności dla osób zajmujących się rekrutacją nowych pracowników. Dynamiczny rynek pracy oraz pojawianie się na nim przedstawicieli nowego ...