PracaOferty pracy GdańskSerwis do sprzątania biur z orzeczeniem 30 zł brutto Gdańsk

Kto szuka:

Clar System S.A.

Stanowisko:

Serwis do sprzątania biur z orzeczeniem 30 zł brutto Gdańsk

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zatrudnię Panie/Panów do sprzątania powierzchni biurowych na terenie
Gdańska Śródmieście/Centrum/ Orunia/Chełm/Ujeścisko/Wrzeszcz

Stawka: 30 zł brutto za 1 h

Godziny pracy: 15:30-19:30
Dni pracy: Poniedziałek - piątek.
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę/umowa zlecenie

Oferujemy:
ubezpieczenie grupowe dla pracowników
świadczenia dla osób niepełnosprawnych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Zakres sprzątania: biura , toalety, śmieci, korytarze.
Praca dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności mile widziane.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-10

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Clar System S.A.

branże: Praca fizyczna

Pracownicy, którzy nie wykorzystali urlopu z poprzedniego roku, mają czas na jego odbiór tylko do 30 września. Przepisy prawa pracy są w tej kwestii jednoznaczne, a pracodawca, który nie zapewni pracownikowi możliwości skorzystania z ...

Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...

Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.