eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GdańskRATOWNIK NA PŁYWALNI

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

RATOWNIK NA PŁYWALNI

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/8745

Obowiązki:

Pełnienie obowiązków ratownika w trakcie czasu otwarcia basenu (dozór nad osobami kapiącymi się, udzielenie pierwszej pomocy). Pilnowanie przestrzegania przepisów sanitarno-higienicznych na pływalni oraz przez osoby z niej korzystające. Praca zmianowa od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-14, 14-22 (według grafiku ustalonego z pracodawcą).

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • min.2 lata doświadczenia na danym stanowisku, uprawnienia ratownika wodnego.

Miejsce pracy: Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 35, 80-364 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA DRWAL Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA ASYSTENT NOTARIALNY

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-24

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Zbliża się koniec roku szkolnego i akademickiego. Wielu młodych ludzi już myśli o tym, żeby podjąć pracę, która pozwoli im wyjechać na wakacje czy dorobić z myślą o kolejnym roku na uczelni czy w szkole. Co wybrać - pracę dorywczą ...

W I połowie 2024 roku było niemal o 1/4 mniej niż przed rokiem ofert pracy w IT - wynika z analizy No Fluff Jobs. Najbardziej poszukiwani byli specjaliści Backend, a na najwyższe zarobki mogli liczyć specjaliści Architecture - nawet 32,5 tys. ...

Jak zatrudnić osobę niepełnosprawną? Jakie są wymogi zatrudniania niepełnosprawnych? Jak uzyskać status zakładu pracy chronionej? Z takimi pytaniami zwracają się do nas przedsiębiorcy, pracodawcy, którzy chcą skorzystać z oferowanych ...