PracaOferty pracy GdańskPracownik sprzątający do mycia okien w biurach 30zł brutto Gdańsk od 01.10.2024

Kto szuka:

Clar System S.A.

Pracownik sprzątający do mycia okien w biurach 30zł brutto Gdańsk od 01.10.2024

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Firma zajmująca się profesjonalnym sprzątaniem zatrudni pracowników porządkowych do mycia okien w biurach.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Miejsce pracy : Gdańsk , ul. Augustyńskiego, Okopowa.

Stawka : 30 zł brutto

Napisz SMS: „Mycie okien”, a zadzwonimy do Ciebie!

Rozpoczęcie pracy od  01.10.2024r.

Oferujemy :

- prace w godz.:  8.00-15.00 lub 15:00-20:00, Pon.-Pt.

- stabilne zatrudnienie na umowę zlecenie w firmie o ugruntowanej pozycji;

Wymagania stawiane pracownikowi:

- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

- zwinność, sprawność fizyczna;

- brak przeciwskazań do pracy na wysokościach,

- umiejętność organizacji czasu pracy;

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. 660 752 520

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-13

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: Clar System S.A.

branże: Dział techniczny

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...

Dyrektywa 2023/970 zacznie obowiązywać od 7 czerwca 2026 roku. Już teraz organizacje powinny zacząć się przygotowywać na jej nadejście - zwłaszcza te zatrudniające ponad 150 pracowników. Na te firmy bowiem prawo nakłada najpoważniejsze ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w październiku 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7544,98 zł brutto. Względem września 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...