eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GdańskPracownik Produkcji

Kto szuka:

Sunreef Venture S. A.

Stanowisko:

Pracownik Produkcji

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • szlifowanie i obróbka ręczna i maszynowa elementów kompozytowych
  • obsługa narzędzi szlifujących
  • proste prace pomocnicze

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • chęć i gotowość do przyuczenia – nie wymagamy doświadczenia
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym
  • zdolności manualne, precyzja
  • sprawność fizyczna oraz gotowość do pracy z chemią
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • jeśli nie znasz języka polskiego to wymagamy komunikatywnej znajomości języka rosyjskiego lub ukraińskiego

Firma oferuje:

Oferujemy
  • umową o pracę lub kontrakt B2B
  • pracę w stałych godzinach pracy: 6.00-14.15 oraz 13.30-21.45 od poniedziałku do piątku
  • jeśli interesują Cię dodatkowe godziny pracy dajemy możliwość nadgodzin 50% i 100% płatnych
  • podczas rozmowy rekrutacyjnej ustalamy wynagrodzenie, a także zapewniamy systematyczny wzrost płac
  • szkolenia w naszej szkółce firmowej dostosowane do Twoich potrzeb, które przygotują Cię do specyfiki stanowiska pracy
  • kartę Multisport za ok 30 zł, wspierając Twoją aktywność fizyczną
  • prywatną opiekę zdrowotną LUXMED za symboliczną 1 zł
  • Twoje rekomendacje mają wartość – możesz otrzymać nagrodę w wysokości 500 lub 1000 PLN za polecenie kompetentnych osób do pracy
  • Ty i Twoi bliscy możecie skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • pracując z ciekawymi projektami i luksusowym produktem, masz ogromną przestrzeń na poszerzanie swoich kompetencji
  • w naszej kulturze zwracamy się do siebie po imieniu i stawiamy na otwartą komunikację
  • jeśli nie jesteś z Gdańska, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Przy współpracy oferujemy dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto
  • jeśli dojeżdżasz własnym autem na odległość minimum 50 km w jedną stronę, oferujemy dodatek paliwowy do 250 zł miesięcznie
  • gwarantujemy transport z Elbląga i okolic
  • zakwaterowanie w hostelu pracowniczym

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-24

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Sunreef Venture S. A.

branże: Produkcja / Przemysł

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Dokładne określenie wynagrodzenia na danym stanowisku jest bardzo istotne dla organizacji, a w szczególności dla osób zajmujących się rekrutacją nowych pracowników. Dynamiczny rynek pracy oraz pojawianie się na nim przedstawicieli nowego ...

Jeszcze nie tak dawno początkujący specjaliści IT mogli wybierać spośród skierowanych do nich ogłoszeń. Pracy dla juniorów nie brakowało, a oferowane im wynagrodzenia były atrakcyjne względem przeciętnych. Obecnie siły na rynku pracy ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.