eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gdańsk › Pracownik magazynowy (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Pracownik magazynowy (m/k)

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • sprawne przyjmowanie, składowanie, wydawanie towarów zgodnie z wymaganiami kontraktowymi klientów,
  • posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami,
  • wewnętrzny transport towarów w magazynie.

Oczekujemy od Ciebie:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 6 miesięcy,
  • aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych - mile widziane,
  • gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym (8-16 lub 6-14, 14-22).

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • konkurencyjne wynagrodzenie, startujemy od 27,70 zł brutto/h,
  • comiesięczne premie wydajnościowe,
  • pracę w systemie 2-zmianowym z wolnymi weekendami,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prężnie funkcjonującym magazynie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Praca na terenie Gdańska, ul. Jabłoniowa
Kontakt z rekruterem: Anita +48795428478

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-18

do końca oferty: 53 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Sprzedaż

  • Zatrudnianie młodocianych. O czym powinni wiedzieć rodzice?

    Zatrudnianie młodocianych. O czym powinni wiedzieć rodzice?

    W Polsce widok pracującego nastolatka wciąż nie jest tak powszechny, jak w innych krajach europejskich, choć prawo pozwala na ich zatrudnianie. Przepisów dotyczących zatrudniania nieletnich nie znają także rodzice. Na jaką ochronę prawną ...

  • W których branżach stawki freelancerów wzrosły najbardziej w I połowie 2023 roku?

    W których branżach stawki freelancerów wzrosły najbardziej w I połowie 2023 roku?

    Średnie stawki polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku o blisko 25 proc. - wynika z danych Useme. W których branżach stawki freelancerów wzrosły najbardziej w I połowie 2023 roku?

  • 141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

  • Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Niniejszy artykuł powstał w oparciu o wyniki Kompleksowego raportu płacowego edycji wiosenno-letniej 2023, w którym uczestniczyły 816 firmy. Na podstawie zebranych danych dokonano analiz dla 906 stanowisk. Wszystkie stanowiska uwzględnione w ...

  • Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.