eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GdańskPOKOJOWA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

POKOJOWA

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/9302

Obowiązki:

sprzątanie, przygotowywanie pomieszczeń hotelowych, odkurzanie, mycie powierzchni szklanych, dbanie o dobry wizerunek miejsca pracy.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Umiejętności i uprawnienia:

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność, praca w zespole

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • ciężka praca fizyczna przy sprzątaniu pokoi hotelowych, sanitariatów, holi, pomieszczeń wspólnych, wymagająca dużej sprawności i zwinności, dźwigania, praca z nieczystościami, wymagana komunikatywność i kultura osobista, język angielski w stopniu komunikatywnym.

Miejsce pracy: PROF. Z KIETURAKISA 1, 80-742 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA POZOSTALI KUCHARZE Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA TECHNIK HANDLOWIEC

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-22

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Dokładne określenie wynagrodzenia na danym stanowisku jest bardzo istotne dla organizacji, a w szczególności dla osób zajmujących się rekrutacją nowych pracowników. Dynamiczny rynek pracy oraz pojawianie się na nim przedstawicieli nowego ...

Jeszcze nie tak dawno początkujący specjaliści IT mogli wybierać spośród skierowanych do nich ogłoszeń. Pracy dla juniorów nie brakowało, a oferowane im wynagrodzenia były atrakcyjne względem przeciętnych. Obecnie siły na rynku pracy ...

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...