eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GdańskOperator kompostowni

Kto szuka:

Zakład Utylizacyjny Spółka z o.o

Stanowisko:

Operator kompostowni

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

·         Praca w obiekcie kompostowni wraz z przyległymi placami,

·         Utrzymanie czystości w miejscu pracy,

·         Utrzymywanie w należytym stanie oraz czystości urządzeń i  infrastruktury kompostowni, oraz ich obsługa.

Wymagania stawiane pracownikowi:

·         Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,

·         Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

·         Chęć i zaangażowanie do wykonywania powierzonych zadań

·         Mile widziane doświadczenie przy pracy z odpadami komunalnymi oraz umiejętność obsługi urządzeń typu - rozdrabniacz, przesiewacz.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-13

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: Zakład Utylizacyjny Spółka z o.o

branże: Inne / Pozostałe

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Prawo niezmiennie pozostaje jednym z najchętniej wybieranych kierunków studiów w Polsce. Potwierdzają to dane z raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dotyczące wyników rekrutacji na rok akademicki 2023/2024, podczas której ...

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

W dzisiejszym świecie, znajomość języków obcych jest nie tylko atutem w życiu osobistym, ale przede wszystkim kluczem do sukcesu zawodowego. W erze, w której w biznesie zacierają się granice państw, a międzynarodowa współpraca jest na ...

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.