PracaOferty pracy Gdańsk › OD STARSZEGO INSPEKTORA DO GŁÓWNEGO SPECJALISTY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

OD STARSZEGO INSPEKTORA DO GŁÓWNEGO SPECJALISTY

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/5958

Obowiązki:

Przygotowywanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, z zachowaniem zasad udzielania zamówień publicznych, w tym zasadą uczciwej konkurencji, bezstronności i obiektywizmu oraz równego traktowania wykonawców. Sporządzanie i aktualizacja planu zamówień publicznych na każdy rok budżetowy i jego publikacja. Prowadzenie rejestrów: rejestru udzielonych zamówień publicznych; rejestru zamówień publicznych, rejestru umów oraz rejestru dokumentów księgowych. Sporządzanie dokumentacji związanej z postępowaniami o udzielenie zamówienia publicznego oraz dbałość o poprawność przeprowadzania procedur zamówień publicznych w Urzędzie. Przygotowanie wyjaśnień i prowadzenie korespondencji z wykonawcami. Przyjmowanie, deponowanie oraz zwrot wadium i zabezpieczenia należytego wykonania umowy wykonawcom. Sporządzanie sprawozdań i zestawień z udzielonych zamówień. Znajomość obiegu dokumentów oraz bieżące ewidencjonowanie spraw i kompletowanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi zasadami kontroli dokumentów księgowych oraz instrukcją kancelaryjną. Szczegółowa analiza wniosków o zaangażowanie środków przygotowywanych przez komórki organizacyjne Urzędu pod kątem zgodności z planem zamówień publicznych oraz ustawą Pzp, rejestracja ww. wniosków o zaangażowanie, potwierdzanie dokumentów finansowo-księgowych w zakresie zgodności wydatków z wnioskami o zaangażowanie środków budżetowych, Planem zamówień publicznych, ustawą Pzp oraz regulaminem udzielania zamówień publicznych. Przygotowywanie wniosków o wszczęcie postępowania, w tym proponowanie kryteriów oceny ofert oraz warunków udziału w postępowaniu. Opisywanie sposobu dokonywania oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Ocena ofert, w tym ocena spełniania przez wykonawców warunków udziału w postępowaniu oraz badanie i oceny ofert złożonych w postepowaniu. Przygotowywanie i zamieszczanie ogłoszeń, zawiadomień w odpowiednich publikatorach. Przygotowanie umów w sprawie zamówień publicznych. Praca od poniedziałku do piątku, w zakresie godzin 7-16.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • wymagania niezbędne: wykształcenie wyższe, staż pracy minimum 4 lata, znajomość przepisów dot. prawa zamówień publicznych i finansów publicznych, dobra znajomość Pakietu Ms Office. Posiadanie obywatelstwa polskiego, pełnej zdolność do czynności prawnych, nieposzlakowanej opinii oraz korzystanie z pełni praw publicznych, nie skazanie prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. Wymagania dodatkowe: wykształcenie wyższe: prawo, administracja, ekonomia. Doświadczenie w przeprowadzaniu przetargów. Prawo jazdy kat. B. Preferowane kompetencje: łatwość formułowania wypowiedzi w mowie i piśmie, dobra organizacja i zarządzanie czasem pracy, umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność i odpowiedź, bezstronność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Miejsce pracy: Podwale Przedmiejskie 30, 80-824 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 4

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty:a) kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, b) oświadczenie o posiadanym obywatelstwie, pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych, posiadaniu nieposzlakowanej opinii, nie skazaniu prawomocnym wyrokiem sądu za umyśle przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, zgodzie na przetwarzanie danych osobowych innych niż wymagane przepisami prawa oraz szczególnych kategorii danych.Powyższe dokumenty (pkt a i b) muszą być własnoręcznie podpisane przez kandydata, a w przypadku składania oferty elektronicznie dokumenty te muszą być podpisane jako załączniki kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub za pomocą profilu zaufanego.c) kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie, staż pracy, kwalifikacje (jeżeli niezbędne).Dokumenty sporządzone w języku obcym powinny zostać złożone wraz z tłumaczeniem na język polski. Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert na adres: Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku, 80-824 Gdańsk, ul. Podwale Przedmiejskie 30 z dopiskiem: Oferta Pracy Nr 07/24 w terminie do dnia 11.07.2024 r. do godziny 15.30. Decyduje data i godzina wpływu oferty do Urzędu. Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych osób ubiegających się o zatrudnienie dostępna jest w BIP Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańskuhttps://wupgdansk.bip.gov.pl/klauzula-informacyjna-art-13-rodo/klauzula-informacyjna.htmlLink do oferty: https://wupgdansk.bip.gov.pl/aktualne-oferty-pracy-w-urzedzie/oferta-nr-07-24-z-dnia-27-06-2024-r.html

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja biurowa