eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GdańskMONTER RUROCIĄGÓW

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

MONTER RUROCIĄGÓW

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/8523

Obowiązki:

Montaż systemów rurowych/ rurowych okrętowych oraz armatury, prefabrykacja rurociągów według rysunku technicznego oraz izometrycznego, wykonywanie podstawowych czynności ślusarskich, realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z harmonogramem. Praca od poniedziałku do piątku oraz w wybrane soboty i niedziele w godzinach 6:00-14:15, w tym 30 minutowa przerwa.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku montera rurociągów, umiejętność czytania rysunku technicznego/ izometrycznego, znajomość armatury okrętowej, obsługa elektronarzędzi i urządzeń, doświadczenie w pracy z komponentami złącznymi (Mapres, Viega, PVC Gf, Ermeto). Mile widziana umiejętność gięcia rur precyzyjnych.

Miejsce pracy: Doki 1, 80-863 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Wraz z początkiem lipca bieżącego roku wzrosła w naszym kraju płaca minimalna. Najnowszy Raport Płacowy Antal dowodzi jednak, że na wyższe wynagrodzenia liczyć mogą nie tylko ci, którzy zarabiają najmniej. Podwyżki, sięgające średnio ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.