PracaOferty pracy GdańskMŁODSZY INSPEKTOR - STARSZY INSPEKTOR

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

MŁODSZY INSPEKTOR - STARSZY INSPEKTOR

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/9183

Obowiązki:

- Planowanie i prowadzenie kontroli wewnętrznej.
- Sporządzanie analiz oraz ocen efektywności działania komórek organizacyjnych Straży Miejskiej oraz samodzielnych stanowisk.
- Ustalenie zgodności działań Straży z przepisami prawa i regulaminami, sprawdzanie wykonania zaleceń pokontrolnych.
- Badanie i ocena działalności Straży oraz poszczególnych komórek organizacyjnych w wytypowanych dziedzinach w ramach kontroli zarządczej, w celu likwidacji niekorzystnych zjawisk w bieżącej działalności oraz zapobiegania ich powstawania.
- Bieżące informowanie Komendanta o stwierdzonych nieprawidłowościach wraz z wnioskami zmierzającymi do ich usunięcia.
- Udział w opracowywaniu i opiniowaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji.
- Nadzór i koordynacja opracowania Planu Działania Straży oraz nadzór nad jego realizacją.
efektywne zarządzanie ryzykiem oraz ocena funkcjonowania systemu kontroli zarządczej.
- Sporządzanie sprawozdań okresowych z realizacji Planu działania, działalności Straży oraz realizacji kontroli zarządczej.
- Prowadzenie kontroli i postępowań wyjaśniających w sprawach zleconych przez Komendanta.
przygotowanie i nadzór nad prowadzonymi inwentaryzacjami składników majątku Straży.
- Reprezentowanie Komendanta oraz koordynacja obiegu dokumentów podczas kontroli prowadzonych przez organy i instytucje państwowe i samorządowe.
- Analiza ewidencji wyników działań Straży pod względem zgodności z programem standaryzacji i certyfikacji Straży.
- Ochrona porządku publicznego na terenie miasta Gdańska.
- Realizacja zadań i obowiązków nałożonych przez ustawę o strażach gminnych i akty prawa miejscowego.
- Czuwanie nad porządkiem i kontrola ruchu drogowego.
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-19.30.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądane:

  • średnie branżowe

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie: co najmniej średnie lub średnie branżowe, mile widziane - wykształcenie kierunkowe: zarządzanie lub ekonomiczne. Doświadczenie zawodowe: 3 lata - przy wykształceniu średnim. Umiejętności: dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności: Excel. Uprawnienia: mile widziane - co najmniej 3 lata pracy w straży miejskiej (gminnej), zdany z wynikiem pozytywnym egzamin po ukończeniu szkolenia podstawowego dla strażnikow gminnych/miejskich potwierdzony zaświadczeniem, ukończone studia podyplomowe w zakresie audyt wewnętrzny, kontrola zarządcza, doświadczenie zawodowe na stanowisku audytora wewnętrznego, w zakresie kontroli, znajomość Ustawy o strażach gminnych, pracownikach samorządowych, Kodeksu wykroczeń, Kodeksu karnego, Kodeksu pracy, przepisów BHP i ppoż. oraz zagadnień z zakresu kontroli zarządczej. Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność za podejmowanie decyzji.

Miejsce pracy: 80-724 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, oświadczenie kandydata, zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla kandydata, kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie (świadectwa/dyplomu ukończenia szkoły średniej lub wyższej), kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje, staż pracy (świadectwa pracy). Kwestionariusz osobowy, oświadczenie kandydata i zgoda na przetwarzanie danych są do pobrania na stronie internetowej Straży Miejskiej w Gdańsku w zakładce Praca - informacje ogólne.Uwaga: CV, list motywacyjny, wypełniony kwestionariusz osobowy dla osób ubiegających się o zatrudnienie i oświadczenie o niekaralności oraz o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych - należy podpisać własnoręcznie. Komplet dokumentów należy złożyć w jeden z poniższych sposobów:a) pocztą na adres: Straż Miejska w Gdańsku, 80-724 Gdańsk, ul. Elbląska 54/60, z dopiskiem: Nabór nr 13/2024 na stanowisko od aplikanta do starszego strażnika (decyduje data wpływu a nie data stempla pocztowego) - do dnia 28.10.2024 r. do godz. 15.30 b) osobiście lub kurierem - w siedzibie Straży Miejskiej w Gdańsku przy ul. Elbląskiej 54/60, oferty zawierające komplet wymaganych dokumentów w zaklejonej kopercie z dopiskiem: Nabór nr 13/2024 na stanowisko od aplikanta do starszego strażnika- do dnia 28.10.2024 r. do godz. 22.00c) poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą ePUAP, z wykorzystaniem kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub profilu zaufanego, na adres: /SMGDANSK/SkrytkaESP w tytule należy umieścić informację: Nabór nr 13/2024 na stanowisko od aplikanta do starszego strażnika - do dnia 28.10.2024 r. do godz. 23.59d) pocztą elektroniczną na adres: sm-rekrutacja@gdansk.gda.pl, (załączając skany wymaganych dokumentów), w tytule umieścić informację Nabór nr 13/2024 na stanowisko od aplikanta do starszego strażnika - do dnia 28.10.2024 r. do godz. 23.59, aplikując poprzez stronę internetową portalu pracuj.pl (załączając skany wszystkich wymaganych dokumentów) do dnia 28.10.2024 r.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.strazmiejska.gda.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-11

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

Wraz z początkiem lipca bieżącego roku wzrosła w naszym kraju płaca minimalna. Najnowszy Raport Płacowy Antal dowodzi jednak, że na wyższe wynagrodzenia liczyć mogą nie tylko ci, którzy zarabiają najmniej. Podwyżki, sięgające średnio ...

Branża IT przechodzi burzliwy okres zmian. Spowolnienie gospodarcze, niestabilna sytuacja polityczna, a przede wszystkim skokowy rozwój technologii spowodowały, że rynek IT utracił jedną ze swych ważnych cech - pewność zatrudnienia. Obecne ...

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.