eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GdańskMaszynista offsetowy

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Maszynista offsetowy

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Maszynista Offsetowy

Obowiązki:

  • obsługa maszyny drukującej offsetowej
  • ustawianie właściwych parametrów maszyn
  • czyszczenie oraz konserwacja maszyn, a także dbanie o ich stan techniczny
  • produkowanie wyrobu zgodnie ze specyfikacją, kontrolowanie jakości produktu
  • przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze maszyn drukujących offsetowych lub w branży poligraficznej
  • gotowość do pracy 3 zmianowej
  • zaangażowanie, samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia + dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • 3 zmianowy system pracy (od poniedziałku do piątku)
  • benefity: karta Multisport, ubezpieczenie, pakiet medyczny, dofinansowanie do szkoleń, kawa, herbata, bezpłatny parking, program rekomendacji pracowników
  • bezpłatny dowóz do miejsca pracy: Kowale - autobus pracowniczy (stacje: Zaspa, Wrzeszcz, Główny, Chełm, Kowale

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 51 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...

Ustawa Zasadnicza w art. 65 ust. 1 zapewnia każdemu wolność wyboru i wykonywania zawodu oraz wyboru miejsca pracy. W praktyce zdarza się jednak, że ta wolność wyboru bywa nadużywana kosztem zasady, że umów należy dotrzymywać (łac. pacta ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Od 1 kwietnia 2024 roku obowiązują nowe stawki jednorazowych odszkodowań z tytułu wypadku przy pracy lub choroby zawodowej - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ...