eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gdańsk › Lider zmiany produkcji

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Lider zmiany produkcji

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

• codzienna realizacja zleceń produkcyjnych pod kątem ilości, terminowości i jakości,

• organizacja pracy i zarządzanie zespołem podległych pracowników,

• nadzorowanie oraz kontrolowanie wykonywania procesów produkcyjnych,

• sporządzanie raportów,

• usprawnienia procesów produkcji,

• Odpowiedzialność za prawidłowe utrzymanie porządku na hali produkcyjnej.

Nasze wymagania:

• minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (w branży

poligraficznej mile widziane),

• gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,

• umiejętność zarządzania zespołem,

• komunikatywność,

• ukierunkowanie na realizację celu,

Oferujemy:

• umowę o pracę,

• program wdrożenia do organizacji,

• system premiowy uzależniony od wyników pracy,

• przewozy pracownicze na terenie Gdańska

• bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie karty sportowej, opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, system płatnych poleceń pracowniczych, parking pracowniczy, ubezpieczenie dziecka.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Zarządzanie