eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gdańsk › Lider Zespołu Sprzedaży

Kto szuka:

Prudential Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Lider Zespołu Sprzedaży

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i myślisz o zmianie w życiu zawodowym?

Chciałbyś dalej rozwijać swoje kompetencje menedżerskie i przy tym dobrze zarabiać - porozmawiaj z nami o możliwości współpracy.

Do Twoich zadań należeć będzie:
  • budowanie własnego biznesu opartego o sprzedaż własną i współpracę z zespołem Konsultantów ds. Planowania Finansowego,
  • rekrutacja i wdrożenie nowych Konsultantów w Twoim zespole,
  • rozwijanie wiedzy produktowej i umiejętności sprzedażowych własnych oraz zespołu,
  • zarządzanie sprzedażą własnego zespołu i dbanie o zapewnienie wsparcia współpracownikom na każdym etapie działania.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy od Ciebie:
  • minimum średniego wykształcenia,
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedaży,
  • umiejętności i doświadczenia związanego z rekrutacją na stanowiska sprzedażowe,
  • dyspozycyjności, umiejętności organizacji pracy i radzenia sobie z wyzwaniami konkurencyjnego rynku,
  • gotowości do współpracy na podstawie własnej działalności gospodarczej,
  • mile widziane będzie doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń.

Firma oferuje:

Oferujemy Ci:
  • konkurencyjny i przejrzysty system wynagrodzeń oraz awansów,
  • atrakcyjne i unikalne produkty na polskim rynku ubezpieczeń,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego poprzez rozbudowany system szkoleń,
  • innowacyjne narzędzia wsparcia sprzedaży,
  • stabilne zasady współpracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Prudential Polska Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Na jakie wynagrodzenia mogą liczyć w 2024 roku specjaliści z branży HR & legal? Jak wynika z "Raportu Trendów & Wynagrodzeń 2024", przygotowanego przez ManpowerGroup we współpracy z portalem pracy rocketjobs.pl, na największe podwyżki w ...

  • Jak zadbać o zdrowie psychiczne w wakacje?

    Jak zadbać o zdrowie psychiczne w wakacje?

    Pozornie wakacje to najwspanialszy czas w roku, który kojarzy się wyłącznie z cudownym odpoczynkiem, doświadczaniem nowych rzeczy i wstawaniem każdego dnia z energią. Oczywiście w dużym stopniu tak jest - warto jednak przygotować się na ...

  • 23,9 mln IOSKU za 2023 rok na PUE ZUS

    23,9 mln IOSKU za 2023 rok na PUE ZUS

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

  • Wynagrodzenia kierowców zawodowych - jakie zmiany w 2024?

    Wynagrodzenia kierowców zawodowych - jakie zmiany w 2024?

    Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...

  • Stawki freelancerów 2023 - w których branżach wzrosły najbardziej?

    Stawki freelancerów 2023 - w których branżach wzrosły najbardziej?

    Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?