eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GdańskLakiernik Meblowy

Kto szuka:

Sunreef Venture S. A.

Stanowisko:

Lakiernik Meblowy

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • Aplikacja lakierów podkładowych.
  • Metoda natryskowa na elementach płaskich jak również i bryłach.
  • Dbanie o czystość i porządek na swoim stanowisku pracy.
  • Dbałość o powierzone narzędzia będące mieniem firmy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Zdolności manualne.
  • Znajomość podstaw obsługi pistoletów lakierniczych oraz aplikacji lakierów dwuskładnikowych (poliuretan, poliester, epoksyd).
  • Dobra organizacja pracy.
Mile widziane
  • Obsługa podstawowych narzędzi szlifierskich (szlifierki mimośrodowe).
  • Praca z papierem ściernym.
  • Szlifowanie elementów przed i po lakierowaniu.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B.
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (płatne extra 50% i 100% do podstawy).
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc.
  • Darmowy dojazd z Elbląga.
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed za 1zł/mc.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Premia za polecenie pracownika (500-1000 PLN).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-29

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Sunreef Venture S. A.

branże: Produkcja / Przemysł

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Useme, pierwsze miesiące bieżącego roku przyniosły dość pokaźne wzrosty stawek oferowanych freelancerom. W niektórych przypadkach sięgnęły one nawet 50 proc. Wolni strzelcy mają zatem powody do ...

Chociaż tegoroczny Dzień Niepodległości 11 listopada wypada w sobotę, to pracownicy nie stracą prawa do wypoczynku z tego tytułu. Według obowiązujących przepisów pracodawca musi udzielić dnia wolnego od pracy w innym terminie dla osób ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.