eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GdańskKonsultant ds. wdrożeń

Kto szuka:

Asseco Data Systems S.A.

Stanowisko:

Konsultant ds. wdrożeń

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych (zbieranie wymagań, identyfikowanie potrzeb klienta i przekładanie ich na koncepcję rozwiązania),
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej,
  • Prowadzenie prezentacji systemu,
  • Tworzenie wytycznych dla developerów i współpraca z zespołem wytwarzania oprogramowania,
  • Konfigurowanie systemu,
  • Przygotowanie i nadzorowanie testów akceptacyjnych użytkowników,
  • Prowadzenie szkoleń,
  • Wsparcie klienta w trakcie całego procesu wdrożenia.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku: przy wdrażaniu rozwiązań IT,
  • doświadczenie w prowadzeniu analiz przedwdrożeniowych oraz dokumentowaniu wyników spotkań i zebranych wymagań – warunek konieczny,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 - warunek konieczny,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność identyfikacji potrzeb klienta,
  • praktyczna znajomość notacji BPMN,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji wdrożeniowej,
  • znajomość Pakietu MS Office (szczególnie MS Excel, Power Point),
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy,
  • rzetelność,
  • zorientowanie na realizację celów,
  • umiejętność rozpoznania problemów i aktywnego generowania rozwiązań,
  • umiejętność pracy w zespole.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Spotkania integracyjne
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Boxy powitalne dla nowych pracowników
  • Praca w największej spółce IT
  • Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE)
  • Dofinansowanie okularów
  • Drużyna Asseco Active Team
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta Multisport
  • Playroomy
  • Owocowe dni
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dostęp do zaawansowanych technologii

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Asseco Data Systems S.A.

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Luka płacowa ciągle ma się dobrze i wiele wskazuje na to, że sytuacja ta nie ma szans na szybką poprawę - jak pisze Allianz w obecnym tempie zniwelowanie różnic w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn zajęłoby 93 lata. I wprawdzie w ...

O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Z danych Komisji Nadzoru Finansowego oraz Polskiej Izby Ubezpieczeń wynika, że grupowe ubezpieczenia zdrowotne i na życie z roku na rok są coraz popularniejsze. Z czego wynika rosnące zainteresowanie tymi polisami? Na to pytanie odpowiadają ...

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.