eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GdańskKONSTRUKTOR/STARSZY KONSTRUKTOR

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KONSTRUKTOR/STARSZY KONSTRUKTOR

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/8561

Obowiązki:

Nadzór oraz wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej części maszyn i urządzeń. Konstruowanie części dla maszyn produkcyjnych. Tworzenie rozwiązań technicznych na maszynach i urządzeniach poprawiających produktywność, efektywność, niezawodność i bezpieczeństwo pracy na urządzeniach i liniach produkcyjnych. Udział w przeglądach, pracach remontowych oraz typowanie części zamiennych. Opracowywanie, koordynowanie i prowadzenie procesów naprawy maszyn, remontów urządzeń od strony zabezpieczenia i przygotowania materiałów niehandlowych usługi oraz części zamiennych. Zarządzanie zespołem dwóch Konstruktorów rozdysponowanie, liderowanie i prowadzenie kilku projektów jednocześnie. Kooperacja z wydziałami wewnętrznymi Narzędziownia oraz zewnętrznymi dostawcy usług i części zamiennych. Współpraca z produkcją w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-14, 7-15, 8-16.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne) - preferowane kierunki: budowa maszyn, mechanika, mechatronika, umiejętność obsługi programów wspomagających projektowanie tj. Inventor, AutoCAD lub BricsCAD, bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej i radzenia sobie pod presją czasu, otwartość na nowe doświadczenia i umiejętność rozwiązywania problemów produkcyjno-technologicznych, znajomość metod rozwiązywania problemów oraz narzędzi lean manufacturing, umiejętności interpersonalne (komunikacji i współpracy), komunikatywna znajomość języka angielskiego. Mile widziane kilkuletnie doświadczenie w obszarze konstrukcyjnym i wiedza z zakresu obsługi maszyn i urządzeń w procesach produkcyjnych.

Miejsce pracy: Grunwaldzka 481, 80-953 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Branża IT przechodzi burzliwy okres zmian. Spowolnienie gospodarcze, niestabilna sytuacja polityczna, a przede wszystkim skokowy rozwój technologii spowodowały, że rynek IT utracił jedną ze swych ważnych cech - pewność zatrudnienia. Obecne ...

Obecne zapisy w projekcie ustawy budzą wątpliwości dot. sposobu obliczenia wynagrodzenia za czas pracy w niedziele. Projektowany przepis mówi, że pracownikowi za ten dzień przysługuje wynagrodzenie w podwójnej wysokości. I o ile w przypadku ...