PracaOferty pracy GdańskKONSERWATOR SIECI WODNO-KANALIZACYJNEJ

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KONSERWATOR SIECI WODNO-KANALIZACYJNEJ

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/9475

Obowiązki:

Realizacja bieżących prac konserwacyjnych, przeglądów i utrzymania infrastruktury wodno-kanalizacyjnej, w tym obsługa stacji uzdatniania wody, pompowni, oczyszczalni ścieków w zależności od bieżących potrzeb i ustalonego zakresu obowiązków. Przeglądy, kontrole, uzupełnienie oznakowania hydrantów, zasuw. Realizacja płukań sieci wodociągowej. Bieżąca obsługa i konserwacja eksploatowanych urządzeń i infrastruktury: kontrole, przeglądy, drobne naprawy, usuwanie usterek, malowanie korozji, utrzymanie terenu itp. Realizacja zadań na sieciach wg bieżących potrzeb Klienta. Wykonywanie bieżących napraw instalacji hydraulicznych wewnętrznych budynków. Dokonywanie odczytów wodomierzy wg harmonogramu. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach ustalonych z pracodawcą.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • zdolności manualne, odpowiedzialność, zaangażowanie. Mile widziane doświadczenie w zakresie eksploatacji infrastruktury wodno-kanalizacyjnych i deszczowych, prawo jazdy kat. B, uprawnienia elektryczne E1/D1.

Miejsce pracy: MARYNARKI POLSKIEJ 163, 88-868 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-25

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Coraz poważniej podchodzimy do świadomego planowania urlopu. Zdaniem ekspertów z firmy Quercus jest to związane z przykładaniem coraz większej wagi do work-life balance, ale także jest efektem działań pracodawców, takich jak wypłata ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...

W I półroczu 2024 ZUS skontrolował 260,8 tys. osób na zwolnieniach lekarskich. W efekcie wydał 18,6 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Jakie są najczęstsze powody nieprawidłowego wykorzystywania zwolnień? ...