PracaOferty pracy GdańskKierownik / Inspektor Nadzoru Budowlanego

Kto szuka:

Murapol Venture Partner S.A.

Stanowisko:

Kierownik / Inspektor Nadzoru Budowlanego

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Pełnienie funkcji kierownika budowy zgodnie z Prawem Budowlanym.
  • Zapewnienie zgodności wykonanych robót z dokumentacją projektową oraz kontrola jakości.
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP.
  • Nadzór nad postępem inwestycji zgodnie z harmonogramem.
  • Zamawianie materiałów budowlanych.
  • Optymalizacja projektów budowlanych.
  • Prowadzenie dokumentacji, raportowanie.
  • Zarządzanie zespołem inżynierów budowlanych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Roczne doświadczenie w branży budowlanej (mieszkaniowej lub komercyjnej).
  • Uprawnienia budowlane (specjalność konstrukcyjno-budowlana).
  • Doświadczenie w zarządzaniu inwestycjami mieszkaniowymi lub komercyjnymi.
  • Znajomość Prawa Budowlanego.

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Możliwość rozwoju i uczestnictwo w ambitnych projektach.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych.
  • Motywujące, inspirujące środowisko pracy.
  • Szkolenia specjalistyczne i jasne ścieżki rozwoju zawodowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Murapol Venture Partner S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Rok 2023 na rynku pracy IT upłynął pod znakiem zwolnień i mniejszej liczby rekrutacji. Wzrost wynagrodzeń nieco wyhamował, ale i tak w niektórych specjalizacjach wyniósł nawet 20-25 proc. Takie wnioski płyną z raportu "Rynek pracy IT w ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Z danych Komisji Nadzoru Finansowego oraz Polskiej Izby Ubezpieczeń wynika, że grupowe ubezpieczenia zdrowotne i na życie z roku na rok są coraz popularniejsze. Z czego wynika rosnące zainteresowanie tymi polisami? Na to pytanie odpowiadają ...