PracaOferty pracy GdańskKierownik ds. Ekonomicznych Projektu - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Kierownik ds. Ekonomicznych Projektu - rekrutacja online

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta - rozpoznawalnej, międzynarodowej firmy generalnego wykonawstwa - poszukujemy Kierownika ds. Ekonomicznych Projektu. Będzie to praca w pionie budownictwa przemysłowego.

Kierownik ds. Ekonomicznych ProjektuMiejsce pracy: Gdańsk

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór, wsparcie, kontrola i rozliczenie pracy ekonomistów w regionie w ramach powierzonego projektu;
  • kontrola raportów miesięcznych i zapewnienie ich terminowego przesyłania;
  • monitorowanie szans, ocena ryzyka finansowego i raportowanie do bezpośredniego przełożonego;
  • współpraca z Dyrektorem Ekonomicznym oraz Dyrektorem Regionu;
  • idział w comiesięcznych spotkaniach dotyczących omówienia budżetu i stanu wykonania robót;

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika ds. ekonomicznych projektu, Kontrolera finansowego czy Kierownika ds. finansów;
  • biegła znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość programu SAP;
  • doświadczenie po stronie firm generalnego wykonawstwa (dodatkowym atutem będzie uczestniczenie w projektach z sektora przemysłowego);
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B2);
  • umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem;
  • zdolności analityczne
  • komunikatywność, samodzielność oraz asertywność
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna;
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracy przy ciekawych, rozpoznawalnych kontraktach z sektora przemysłowego;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-11

do końca oferty: 51 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Jeszcze kilka lat temu specjalizacje związane z programowaniem były gwarancją wysokich zarobków i dużego wyboru ofert pracy. Z danych No Fluff Jobs za I kwartał 2024 roku wynika, że przyszłość programistów nie jest już tak pewna. Spada ...

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 3 557 osób, które przynajmniej dwa razy wypełniły ankietę w latach 2018-2024 i zostawiły swój adres email. W niniejszym artykule przedstawimy, jak wyglądała dynamika wynagrodzeń ...