eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GdańskKasjer/sprzedawca Gdańsk

Kto szuka:

Golden Serwis Sp. z o. o.

Stanowisko:

Kasjer/sprzedawca Gdańsk

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Firma GOLDEN SERWIS Sp. z o.o. zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży od 2007 roku w zakresie leasingu pracowniczego poszukuje obecnie dla swojego klienta osoby na stanowisko: kasjer/sprzedawca w Gdańsku

  • ul. Niepołomicka
  • ul. Jana Pawła II

Obowiązki:

  • obsługa klienta
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala
  • zapewnienie porządku na stanowisku pracy
  • zapewnienie odpowiedniej ekspozycji towaru
  • wykładanie towaru

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • książeczka/orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • pełnoletność
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej (6-14, 14-22)
  • komunikatywny język polski
  • chęć do pracy

Oferujemy:

  • umowa zlecenie
  • stawka godzinowa:

29,70 zł/h brutto=netto dla uczniów/studentów,
29,50 zł/h brutto dla pozostałych (pełny ZUS)

  • wypłata miesięczna
  • bezpłatne szkolenie
  • praca na pełny etat

Więcej informacji: 665-144-545

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Elektromonter Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Obsługa lady mięsnej Gdynia

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Golden Serwis Sp. z o. o.

branże: Sprzedaż

W I kwartale 2023 roku z rehabilitacji leczniczej na koszt ZUS skorzystało ponad 16 tys. osób w skali kraju. W 2022 roku wyjechało do sanatorium lub rehabilitowało się w miejscu zamieszkania prawie 50 tys. osób. Komu przysługuje sanatorium z ...

Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

Prawo niezmiennie pozostaje jednym z najchętniej wybieranych kierunków studiów w Polsce. Potwierdzają to dane z raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dotyczące wyników rekrutacji na rok akademicki 2023/2024, podczas której ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.