eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GdańskInżynier Budowy - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Inżynier Budowy - rekrutacja online

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Inżynier BudowyMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Organizacja prac, kontrola oraz nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń,
  • Prowadzenie robót zgodnie z przepisami BHP oraz dokumentacją techniczną,
  • Współpraca z przedstawicielami zleceniodawcy i firmami podwykonawczymi,
  • Kontrola nad jakością wytwarzanych produktów, odbiór materiałów,
  • Raportowanie i składanie sprawozdań,
  • Współpraca z Biurem Technicznym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo lub pokrewnym,
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Inżyniera Budowy w firmie z branży geotechnicznej,
  • Otwartość, komunikatywność,
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Otwartość na pracę w delegacji na terenie kraju.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej jednym z liderów w branży geotechnicznej,
  • Możliwość udziału w prestiżowych i ciekawych inwestycjach,
  • Pracę w przyjaznym oraz zaangażowanym zespole,
  • Pakiet benefitów,
  • Zakwaterowanie w delegacji,
  • Samochód służbowy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-22

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...

Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

- Dwie podwyżki płacy minimalnej w tym samym roku nigdy więcej nie powinny mieć miejsca – przekonują przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Podwyżka, która ma miejsce w lipcu 2024 jest symboliczna, bo to ...