eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gdańsk › INSPEKTOR DS. PŁAC

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

INSPEKTOR DS. PŁAC

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/6028

Obowiązki:

1. Naliczanie wynagrodzeń i pozostałych świadczeń – sporządzanie list płac zgodnie z zasadami wynikającymi z przepisów prawa oraz wewnętrznych regulaminów;
2. Wyliczanie zasiłków chorobowych, opiekuńczych, ekwiwalentów, odpraw i innych składników wynagrodzenia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;
3. Rozliczanie umów cywilno-prawnych;
4. Przygotowywanie zaświadczeń o wynagrodzeniu;
5. Prowadzenie kartotek zarobkowych, podatkowych, ubezpieczeniowych;
6. Sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT) oraz rozliczeniowych ZUS w programie Płatnik;
7. Tworzenie dokumentacji dla byłych pracowników w tym ZUS – ERp7;
8. Przygotowywanie sprawozdań, raportów i analiz;
9. Współpraca z komórkami merytorycznymi Szpitala.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie branżowe

Pozostałe wymagania:

  • 1. Doświadczenie na podobnym stanowisku; mile widziana znajomość w branży medycznej. 2. Praktyczna znajomość przepisów z zakresu wynagrodzeń, ubezpieczeń społecznych i podatkowych;3. Samodzielność, sumienność, zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań; 4. Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office (Word, Exel);5. Umiejętność pracy w zespole;6. Dyskrecja.

Miejsce pracy: Polanki 117, 80-305 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-30

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Finanse