eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gdańsk › Handlowiec ds. OZE

Kto szuka:

Sistemo Energy

Stanowisko:

Handlowiec ds. OZE

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • aktywne pozyskiwanie klientów na pompy ciepła, panele fotowoltaiczne, banki energii oraz modernizację budynków
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • podpisywanie umów
  • obecność w szkoleniach branżowych organizowanych przez firmę

Firma oferuje:

Oferujemy
  • praca w solidnej firmie z 16 letnim doświadczeniem
  • współpraca w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę
  • sprzedaż oparta na sprawdzonych Japońskich produktach (między innymi partnerstwo Panasonic)
  • możliwość szybkiego awansu i budowania swojego zespołu
  • samochód służbowy po okresie próbnym - elastyczny czas pracy
  • praca do zaraz
  • wysokie prowizje i niskie ceny bazowe
  • terminowe i uczciwe rozliczenia

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Handlowiec Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Pracownik Techniczny / Kierowca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Sistemo Energy

branże: Sprzedaż