PracaOferty pracy Gdańsk › GŁÓWNY SPECJALISTA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

GŁÓWNY SPECJALISTA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/5971

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie, nadzorowanie oraz określanie koncepcji integracji.
Przygotowywanie koncepcji integracji systemów IT oraz dokumentacji technicznej:
a) określanie zakresu wdrożenia,
b) planowanie zadań,
c) analiza rozwiązań IT,
Koordynacja i nadzorowanie integracji systemów IT.
Nadzorowanie prac wykonawców w określonym zakresie i czasie.
Zapewnienie wsparcia technicznego w zakresie integracji z systemami IT.
Prowadzenie spotkań z interesariuszami / warsztatów analitycznych dotyczących integracji.
Analiza potrzeb dotyczących rozwoju i zmian w systemach informatycznych mających wpływ na utrzymanie oraz rozwój integracji.
Wsparcie w testowaniu przy integracji z innymi systemami.
Monitorowanie i raportowanie efektów integracji.
Monitorowanie, raportowanie oraz wspieranie prac wdrożeniowych.
Ocena możliwości integracji.
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne, minimum trzy letnie doświadczenie w zakresie zarzadzania procesami IT, umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków, samodzielnego budowania założeń i ich prezentacji, znajomość środowiska Microsoft Azure, znajomość SOC1/SOC2 (współpraca z podmiotami zewnętrznymi świadczącymi usługi Outsourcingu w zakresie cyber bezpieczeństwa), bardzo dobra organizacja pracy i zdolność ustalania priorytetów, komunikatywność, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań. OCZEKIWANIA: znajomość środowiska Microsoft Azure, znajomość SOC1/SOC2 (współpraca z podmiotami zewnętrznymi świadczącymi usługi Outsourcingu w zakresie cyber bezpieczeństwa), bardzo dobra organizacja pracy i zdolność ustalania priorytetów, komunikatywność, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań. PREFERENCJE: znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym, 2 letnie doświadczenie w powyższej roli lub podobnej.

Miejsce pracy: RÓWNA 19/21, 80-067 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: -CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Konsulting