PracaOferty pracy Warszawa › Doradca Handlowy ds. Sprzedaży Samochodów

Kto szuka:

Lion Auto Auction

Stanowisko:

Doradca Handlowy ds. Sprzedaży Samochodów

Lokalizacja:

Warszawa, Praga-Południe

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Reagowanie na zapytania klientów oraz leady z telefonu i mediów społecznościowych.
  • Inicjowanie kontaktów handlowych (cold calling).
  • Doradztwo w selekcji i imporcie pojazdów.
  • Personalizacja ofert zgodnie z życzeniami i budżetem klientów.
  • Stała współpraca z klientami biznesowymi.
  • Uczestnictwo w aukcjach samochodowych w USA.
  • Obsługa programu CRM, zawieranie umów i dbanie o bazę klientów.
  • Oferowanie i sprzedaż usług dodatkowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej.
  • Znajomość obsługi CRM.
  • Odpowiedzialność, punktualność, zaangażowanie.
  • Osiąganie wyznaczonych celów.
  • Efektywna, szczera komunikacja i budowanie relacji z klientami B2B/B2C.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Praca od pon.-pt., 10:00-18:00.
  • Wynagrodzenie stałe plus prowizje od sprzedaży.
  • Ścieżka rozwoju i awansu zawodowego.
  • Szkolenia, podnoszenie kompetencji.
  • Możliwości przekwalifikowania.
  • Warunki: 5 000 zł brutto plus prowizje (UOP/UZ).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Lion Auto Auction

branże: Sprzedaż