eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GdańskEKSPERT W ZESPOLE KONSERWACJI

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

EKSPERT W ZESPOLE KONSERWACJI

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/9065

Obowiązki:

Opracowywanie wniosków do Sekcji Zamówień Publicznych w zakresie zamówień na kompleksową dostawę energii elektrycznej, gazu itp. zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. Realizacja czynności związanych z udzielaniem zamówień publicznych poniżej progu ustawowego w zakresie mediów, przeglądów technicznych, konserwacji itp. Prowadzenie analiz potrzeb Oddziału, dotyczących zakupu mediów oraz wydatków ponoszonych w tym zakresie, celem optymalizacji kosztów, określania potrzeb, wdrażania rozwiązań oszczędzających zużycie. Nadzór nad realizacją umów zawieranych przez Zespół Konserwacji, poprzez tworzenie harmonogramów, nadzorowanie prac, dokonywanie odbiorów. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30-15:30.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane wyższe budowlane), co najmniej 3 lata doświadczenia na danym stanowisku (mile widziane doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy w pracy w obsłudze administracyjnej nieruchomości), znajomość obsługi komputera (programy biurowe - Office, Word, Excel), korzystanie z pełni praw publicznych, nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa lub zgoda na udział w procedurze sprawdzającej w zakresie dostępu do informacji niejawnych o klauzuli "poufne", złożenie oświadczenia lustracyjnego (dotyczy osób urodzonych przed 01.08.1972).

Miejsce pracy: Oliwska 35, 80-563 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny - podpisane, kopia dokumentu potwierdzającego wykształcenie oraz przepracowane lata, kopia prawa jazdy, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru, o korzystaniu z pełni praw publicznych, o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, kopia poświadczenia bezpieczeństwa lub oświadczenie zgody na udział w procedurze sprawdzającej w zakresie dostępu do informacji niejawnych o klauzuli "poufne", oświadczenie lustracyjne (dotyczy osób urodzonych przed 01.08.1972 r.) - druk zawierający oświadczenia dostępny jest pod adresem: https://bip.morski.strazgraniczna.pl/s05/nabor-do-sluzby-cywilne/przepisy-i-wzory-dokume/10074,informacje-ogolne.htmlDokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 21.10.2024 r.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.bip.morski.strazgraniczna.pl/s05/nabor-do-sluzby-cywilne

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-09

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja biurowa

Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium RP, przedstawiony przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, koncentruje się aktualnie na formie zatrudnienia opartej na umowie o pracę. Nie ...

Praca zdalna nie cieszy się już tak dużą popularnością jak w czasie i po pandemii. Jedynie w branży IT blisko połowa ogłoszeń proponuje możliwość tej formy zatrudnienia, w pozostałych branżach jest to mniej niż 30 proc. Na najwyższe ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.