PracaOferty pracy Gdańsk › Doktorant w Katedrze i Zakładzie Patofizjologii Farmaceutycznej

Kto szuka:

GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

Doktorant w Katedrze i Zakładzie Patofizjologii Farmaceutycznej

Numer referencyjny:

R/54R24/WCH

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Kandydat spełniający wymagania weźmie udział w realizacji projektu badawczego finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki (NCN) w ramach programu OPUS, UMO-2019/35/B/NZ7/04212, pt. „Syntetyczne analogi opioidowego czynnika wzrostu połączone z pochodnymi glukozaminy jako związki o potencjalnym znaczeniu w terapii celowanej raka trzustki”, kierowanego przez prof. dr hab. Iwonę Inkielewicz-Stępniak.

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:
  • Przeprowadzanie wybranych doświadczeń in vitro w ramach realizowanej pracy doktorskiej i w/w projektu naukowego (opiekun pracy doktorskiej prof. dr hab. Iwona Inkielewicz-Stępniak)
  • Udział w badaniach na modelu zwierzęcym nowotworu trzustki
  • Więcej nt. pracowni:
  • Realizacja pracy doktorskiej związanej z badaniami wpływu pochodnych opioidowego czynnika wzrostu na komórki raka trzustki w warunkach in vitro, ex vivo oraz na modelu zwierzęcym
  • Analiza i interpretacja wyników badan. Pisanie raportów z realizacji badań
  • Udział w zajęciach prowadzonych w Pierwszej Szkole Doktorskiej GUMed:

Wymagania stawiane pracownikowi:

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • Ukończone Studia wyższe (biologiczne, medyczne, farmaceutyczne lub pokrewne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (na poziomie B2)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu badań z użyciem hodowli komórkowych
  • Mile widziane autorstwo lub współautorstwo publikacji naukowej, doniesień konferencyjnych, udział w projektach naukowych lub działalność w kole naukowym
FORMALNE KRYTERIA APLIKOWANIA:

Stypendium naukowe NCN może być przyznane osobie, która w chwili rozpoczęcia przez nią realizacji zadań w projekcie badawczym spełnia którekolwiek z poniższych kryteriów:

  • jest studentem studiów: pierwszego stopnia, drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich, realizowanych w uczelniach na terytorium Polski;
  • jest uczestnikiem studiów doktoranckich;
  • jest doktorantem w szkole doktorskiej.
Stypendium naukowe NCN można pobierać, jeżeli przez cały okres realizacji zadań w projekcie badawczym stypendysta spełnia którekolwiek z powyższych kryteriów.
Stypendysta, który przestaje spełniać kryterium, na podstawie którego przyznano mu stypendium naukowe NCN, i który nie spełnia żadnego z pozostałych kryteriów, może pobierać stypendium naukowe NCN przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy.

Stypendium naukowe NCN można łączyć z innymi stypendiami oraz wynagrodzeniami finansowanymi ze środków NCN przyznanymi w ramach więcej niż jednego projektu badawczego z tym, że łączna kwota pobieranych stypendiów i wynagrodzeń nie może przekroczyć 5000 zł miesięcznie.

Warunkiem otrzymania stypendium z projektu dla kandydatów z tytułem magistra jest skuteczny udział w rekrutacji do Pierwszej Szkoły Doktorskiej.

Firma oferuje:

OFERUJEMY:
  • Stypendium doktoranckie (4 lata wypłacane w ramach Pierwszej Szkoły Doktorskiej GUMed)
  • Dodatkowe stypendium w ramach realizowanego projektu NCN, 1400 zł/msc przez okres dwóch pierwszych lat (w kolejnym okresie w zależności od pozyskanych środków grantowych)
  • Udział w ciekawych projektach
  • Praca w młodym i dynamicznym zespole
  • Praca w zespole międzynarodowym
  • Możliwość ciągłego rozwoju i poszerzania kompetencji (wyjazdy, szkolenia)
  • Możliwość prezentowania wyników na konferencjach polskich i zagranicznych
  • Atrakcje kulturalne i sportowe
  • Możliwość pobytu w jednostce zagranicznej - Trinity College Dublin, Uniwersytecie Klinicznym w Erlangen

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-20

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

branże: Badania i rozwój