eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gdańsk › Brygadzista działu mechanicznego

Kto szuka:

Sunreef Venture S. A.

Stanowisko:

Brygadzista działu mechanicznego

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych
  • Nadzorowanie realizacji prac produkcyjnych zgodnie z harmonogramem
  • Czynny udział w pracach produkcyjnych wraz z pozostałym zespołem pracowników
  • Nadzór nad realizacją założeń jakościowych i materiałowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników produkcyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym
  • Dyspozycyjność do pracy w nadgodzinach
  • Orientacja na zadania, silna osobowość

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na stoczni

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (płatne extra 50% i 100% do podstawy)
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc
  • Darmowy dojazd z Elbląga
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed za 1zł/mc
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Premia za polecenie pracownika (500-1000 PLN)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Sunreef Venture S. A.

branże: Zarządzanie