eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GdańskBrand Manager

Kto szuka:

Gemini Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Brand Manager

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej dla marki własnej, w tym kampanii reklamowych i promocyjnych.
  • Koordynowanie działań komunikacyjnych zarówno w obrębie zespołu, jak i zewnętrznych partnerów, aby zapewnić spójność przekazu.
  • Tworzenie materiałów marketingowych i promocyjnych, w tym treści na strony internetowe, media społecznościowe oraz do druku.
  • Monitorowanie i analizowanie wyników kampanii marketingowych oraz ich efektywności w kontekście wzmocnienia wizerunku marki.
  • Współpraca z zespołem sprzedażowym, w celu zrozumienia potrzeb rynku oraz dostosowania działań marketingowych do oczekiwań klientów.
  • Udział w organizacji wydarzeń promocyjnych i targów, reprezentowanie marki na zewnętrznych wydarzeniach branżowych.
  • Wspieranie działań związanych z edukacją zespołu aptek w zakresie produktów marki własnej oraz strategii marketingowej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG lub farmaceutycznej.
  • Doskonała znajomość zasad marketingu i strategii budowania marki.
  • Umiejętność skutecznej komunikacji, zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej.
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność podejmowania decyzji na podstawie danych.
  • Kreatywność i umiejętność pracy w zespole.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Długofalową współpracę w firmie, która od lat jest liderem w rozwoju opieki farmaceutycznej w Polsce, a w ubiegłym roku otrzymała również wyróżnienie Friendly Workplace.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Wsparcie ekspertów z różnych obszarów.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji.
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, platforma do nauki języków obcych eTutor.
  • Atrakcyjny program rekomendacji pracowniczych.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w dobrze skomunikowanym biurze w Gdańsku.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-22

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Gemini Polska Sp. z o.o.

branże: Zarządzanie

W konsekwencji wrześniowej powodzi stanem klęski żywiołowej zostało objętych 749 miejscowości i 2 mln 390 tys. osób. Realnie powódź dotknęła 57 tys. osób, które nadal usuwają jej skutki ze swoich domów czy miejscowości. Warto ...

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Czy trudno jest obecnie o znalezienie pracy w handlu? Odpowiedzi na to i inne pytania dostarcza najnowsze opracowanie Grafton Recruitment, które dowodzi, że w drugim kwartale bieżącego roku liczba ofert pracy wzrosła o 16% rdr. Zapotrzebowanie ...