eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GdańskBrand Manager

Kto szuka:

ER Group

Stanowisko:

Brand Manager

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Przyszły zakres obowiązków:
  • Kreowanie i utrzymanie spójnego wizerunku marki (w wybranej grupie produktowej)
  • Definiowanie i zarządzanie strategią komunikacji marki
  • Przygotowywanie harmonogramu działań marketingowych
  • Zarządzanie komunikacją marki z konsumentami (poprzez social media, strony internetowe, newslettery, eventy)
  • Współpraca z influencerami, branżowymi portalami, zewnętrznymi agencjami oraz podwykonawcami (graficy, copywriterzy, fotografowie)
  • Analiza trendów w branży suplementów diety i monitorowanie działań konkurencji
  • Analiza wyników działań marketingowych i promocyjnych, raportowanie oraz wprowadzanie niezbędnych korekt w strategii

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagane doświadczenie:
  • Doświadczenie na stanowisku Brand/ Product Managera lub pokrewnym
  • Doświadczenie w przygotowywaniu strategii komunikacji
  • Kreatywność i zdolność do generowania innowacyjnych pomysłów
  • Praktyczna wiedza z obszaru prowadzenia kampanii/ działań marketingowych
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi marketingu cyfrowego i mediów społecznościowych
  • *Mile widziane osoby interesujące się sportem/ zdrowym żywieniem/ suplementami

Firma oferuje:

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • Dodatkowy system premiowy
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę multisport
  • Możliwość skorzystania z programu emerytalnego
  • Kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Udział w międzynarodowych eventach/ targach
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i znanej marce

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-23

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: ER Group

branże: Zarządzanie

Prawo niezmiennie pozostaje jednym z najchętniej wybieranych kierunków studiów w Polsce. Potwierdzają to dane z raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dotyczące wyników rekrutacji na rok akademicki 2023/2024, podczas której ...

Przebywając na zwolnieniu lekarskim powinniśmy odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Niektórzy mają jednak pokusę, aby w tym czasie wyjechać na wakacje albo zrobić remont. Czy to dobry pomysł? Zdaniem ekspertów z Grupy Progres to spore ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Osoba ubezpieczona może zgłosić do swojego ubezpieczenia zdrowotnego swoich bliskich, którzy nie pracują. Dzięki temu, będą oni mogli korzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej jako członkowie rodziny. Co ważne, nie musimy za nich płacić ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.