eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gdańsk › Asystent / Asystentka Biura IT

Kto szuka:

GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

Stanowisko:

Asystent / Asystentka Biura IT

Numer referencyjny:

R/55R24/WCH

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDĄ NALEŻAŁY:
  • Koordynowanie tworzenia dokumentacji i przeprowadzania procedur przetargowych w oparciu o przepisy Prawa Zamówień Publicznych,
  • Koordynowanie procesów zawierania umów ze zleceniobiorcami i dostawcami produktów i usług w obszarze IT,
  • Obsługa procesów zamówień pionu IT,
  • Obsługa spraw pracowniczych i delegacji dla pracowników pionu IT,
  • Przygotowywanie pism i obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej,
  • Przygotowywanie raportów zarządczych,
  • Organizacja i obsługa spotkań firmowych, warsztatów i szkoleń,
  • Bieżące prace administracyjne i biurowe.

Wymagania stawiane pracownikowi:

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • Wykształcenia co najmniej średniego, preferowane wyższe,
  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy,
  • Biegłej umiejętności posługiwania się pakietem Microsoft Office i Office 365,
  • Doświadczenia w pracy z systemem klasy ERP, szczególnie w zakresie modułów funkcjonalnych logistyki zakupowej i magazynowej,
  • Podstawowej wiedzy w zakresie przepisów Prawa Zamówień Publicznych,
  • Podstawowej wiedzy w zakresie zarządzania kadrami,
  • Samodzielności i skuteczności w realizacji zadań.
DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2,
  • Doświadczenie w pracy na uczelni wyższej,
  • Doświadczenie w pracy z systemem elektronicznego obiegu dokumentów.

Firma oferuje:

OFERUJEMY:
  • Pracę w oparciu o sprawdzone standardy,
  • Szkolenia niezbędne na stanowisku pracy,
  • Umowę o pracę na najlepszej uczelni medycznej w kraju,
  • Benefity dla rodziców,
  • Atrakcje kulturalne i sportowe,
  • Dofinansowanie wypoczynku organizowanego we własnym zakresie „Wczasy pod gruszą”.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

branże: Administracja biurowa