PracaOferty pracy GdańskAdministrator / Inspektor ds. eksploatacji

Nasza Wspólnota - Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Sp. z o. o.

Stanowisko:

Administrator / Inspektor ds. eksploatacji

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • bieżąca obsługa wspólnot mieszkaniowych wraz z koordynowaniem współpracy wszystkich kontrahentów;
  • organizacja i udział w zebraniach wspólnot mieszkaniowych;
  • prowadzenie korespondencji i dokumentacji wspólnoty mieszkaniowej;
  • współpraca w rozliczeniu mediów, wpisywanie zużycia z liczników, rozliczenie wstępne do zaliczki;
  • współpraca z bankami;
  • korespondencja z ubezpieczycielami w zakresie szkód;
  • monitorowanie lokalnego rynku usług i przedstawianie propozycji przełożonemu, co do zmiany kontrahentów, z którymi współpracują wspólnoty mieszkaniowe oraz negocjowanie warunków umów;
  • dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • wykształcenia minimum średniego;
  • minimum 6-miesięcznego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość MS Office i LibreOffice;
  • doświadczenie i umiejętność w obsłudze klienta;
  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków;
  • samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów;
  • dyspozycyjność i umiejętność zarządzania czasem;
  • umiejętność pracy z ludźmi i koordynowanie pracy zespołu;
  • prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia brutto.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • pracę w dynamiczne rozwijającej się firmie;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...

Freelancing wyraźne zyskuje na popularności - z najnowszych doniesień portalu Freelancehunt.com wynika, że liczba wolnych strzelców, którzy rejestrują się na stworzonych dla nich platformach, rośnie w dwucyfrowym tempie, sięgając niekiedy ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Chociaż tegoroczny Dzień Niepodległości 11 listopada wypada w sobotę, to pracownicy nie stracą prawa do wypoczynku z tego tytułu. Według obowiązujących przepisów pracodawca musi udzielić dnia wolnego od pracy w innym terminie dla osób ...