PracaOferty pracy Gdańsk › Administrator / Inspektor ds. eksploatacji

Nasza Wspólnota - Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Sp. z o. o.

Stanowisko:

Administrator / Inspektor ds. eksploatacji

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • bieżąca obsługa wspólnot mieszkaniowych wraz z koordynowaniem współpracy wszystkich kontrahentów;
  • organizacja i udział w zebraniach wspólnot mieszkaniowych;
  • prowadzenie korespondencji i dokumentacji wspólnoty mieszkaniowej;
  • współpraca w rozliczeniu mediów, wpisywanie zużycia z liczników, rozliczenie wstępne do zaliczki;
  • współpraca z bankami;
  • korespondencja z ubezpieczycielami w zakresie szkód;
  • monitorowanie lokalnego rynku usług i przedstawianie propozycji przełożonemu, co do zmiany kontrahentów, z którymi współpracują wspólnoty mieszkaniowe oraz negocjowanie warunków umów;
  • dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • wykształcenia minimum średniego;
  • minimum 6-miesięcznego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość MS Office i LibreOffice;
  • doświadczenie i umiejętność w obsłudze klienta;
  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków;
  • samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów;
  • dyspozycyjność i umiejętność zarządzania czasem;
  • umiejętność pracy z ludźmi i koordynowanie pracy zespołu;
  • prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia brutto.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • pracę w dynamiczne rozwijającej się firmie;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca