eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Elbląg › ROBOTNIK ROZBIÓRKI BUDOWLI

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ROBOTNIK ROZBIÓRKI BUDOWLI

Lokalizacja:

Elbląg

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1047

Obowiązki:

Zabezpieczanie terenu rozbiórki oraz obiektów przylegających do terenu lub obiektu rozbiórki;
ocenianie stanu elementów obiektu budowlanego przeznaczonego do rozbiórki;
ustalanie kolejności wykonywania demontażu elementów budowlanych zgodnie z dokumentacją techniczno-projektową; wykonywanie demontażu instalacji, urządzeń i kolejnych elementów (ustrojów) konstrukcyjnych; wykonywanie prac pomocniczych przy wyburzaniu obiektów budowlanych z użyciem materiałów wybuchowych; sortowanie, czyszczenie, układanie i usuwanie z terenu rozbiórki elementów i materiałów nadających się do ponownego zastosowania
Praca w delegacjach na terenie Niemiec, w okolicach miasta Lippstadt.
Pracodawca zapewnia odzież roboczą, zakwaterowanie (300 euro miesięcznie od wypłaty) w miejscu pracy.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy: Grunwaldzka 2/2, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA MONTER SIECI WOD- KAN. Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA MŁODSZY KUCHARZ

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-29

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura