eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Elbląg › LAKIERNIK MEBLOWY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

LAKIERNIK MEBLOWY

Lokalizacja:

Elbląg

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0576

Obowiązki:

Obowiązki :
dozowanie składników lakierniczych, nakładaniem powłok lakierniczych,
lakierowanie, olejowanie elementów z drewna,
kontrola jakości wykonanego wyrobu.

Pracodawca oferuje:
Tworzenie wyjątkowych produktów,
Umowę o pracę,
Gwarantujemy niezbędne narzędzia pracy,
Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji.

Praca w godz. 06:00-14:00.

Wymagania:Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • doświadczenie zawodowe przy lakierowaniu drewna i materiałów drewnopodobnych,co najmniej roczne doświadczenie w szlifowaniu i obróbce elementów z drewna,umiejętność dozowania składników lakierniczych, nakładania powłok lakierniczych w poziomie i pionie,wiedza z zakresu prac lakierniczych, oraz umiejętność obsługi urządzeń lakierniczych,umiejętność obsługi narzędzi szlifujących,gotowość do pracy zmianowej.

Miejsce pracy: Mazurska 15, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego na adres : kadry@halexmeble.plPROSIMY O UMIESZCZENIE W CV KLAUZULI ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH O PONIŻSZEJ TREŚCI:Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-20

do końca oferty: 52 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura