eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Elbląg › INŻYNIER PROCESU - TECHNOLOG

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

INŻYNIER PROCESU - TECHNOLOG

Lokalizacja:

Elbląg

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1178

Obowiązki:

Tworzenie kalkulacji dla nowych projektów, wdrażanie nowych procesów/technologii/maszyn na produkcję, utrzymanie procesów, doskonalenia, wsparcie techniczne w procesach dla produkcji i działu utrzymania ruchu, tworzenie i zarządzanie dokumentacją dla produkcji (rysunki, instrukcje stanowiskowe, dane wejściowe ustawienia maszyn produkcyjnych), tworzenie i utrzymywanie planów pracy, wdrażanie nowych produktów do produkcji, tworzenie i kontrola standardów na produkcji zgodnie z metodologią 5S, udział w produkcji prototypowej i wzorcowej, wsparcie w zakresie szkoleń pracowników produkcyjnych
Jedna zmiana 7-15
Wynagrodzenie 8000 zł brutto + premia uznaniowa
Po okresie próbnym jest możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony

Wymagania:Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynier/magister) na kierunkach: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, zarządzanie i inżynieria produkcji lub pokrewne.Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, dobra znajomość programów pakietu Office (Word, Excel)Umiejętność: czytania i tworzenia dokumentacji technicznej 2D, projektowania przepływu pracy i materiałów, analizy i rozwiązywania problemów, najlepiej poparta doświadczeniem zawodowym.Komunikatywność, samodzielność, chęć do nauki nowych rzeczy, umiejętność pracy w grupie.Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym w mowie i piśmie.

Miejsce pracy: Niska 8, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: CVkontakt osobisty, telefoniczny w godz. 8-14 lub email: biuro@coral.elblag.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia